Mobil Sesli Panelciler, Panelciler, Sesli Panel , Sesli Panelciler, Panelciler, Panelci, Panelci,Panelciler, En iyi Panelci, Panelci Ariyorum, Sesli Panelci

SESLİ CHAT PANELCİLERİ

Sesli sohbet panelcileri ve sesli sohbet sitesi sahipleri bu makaleye hoş geldiniz.
Sizlere bu gün sesli sohbet paneli hakkında konuşulması gereken konulardan bahsetmek istiyorum ve sesli sohbet panelcisi denilince akla gelen firmaların bir kaçından bahsetmek sunulan hizmetlerden yola çıkarak alacağınız sesli chat paneli verimliliğini tartışmak istiyorum.

Bu piyasada bu işten haksız kazanç eden onlarca insan var. Kendilerine sesli chat panelcileri adını takan bu kişilerin asıl yaptıkları şey başkalarının emek verip para sarf ederek yaptığı yazılımları scriptleri kopyalayarak çalarak insanlara sahte hizmet vermektedir.

Sesli sohbet panelleri arasında en yaygın olan panel graphic ve fox panelidir. Bu sohbet panelleri arasında piyasada bulunan hemen hemen bütün panellerin hepsi sahtedir bu sesli chat panelleri Bazı sahtekarlar tarafından kopyalanarak varez olarak adlandırdığımız şekilde insanlara içlerine virüs koyarak dağıtılmaktadır.

Bu işten ekmek yiyen ve yıllarını vermiş gerçekten bu işten anlayan bir
Sesli sohbet panelcisi bir temanın çalıntı olduğunu yada içerisinde shell olup olmadığını anlayabilecek kişilerdir. Sahte temalar site .htmlplerine de zarar verir.
Yönetim panelinde bir şeyler çalışmaz, sitenin girişleri kasar, ve sitesinin hack yeme yüzdesi yüksektir.

Sesli chat panelcisi ile iş yapan sesli sohbet sitesi sahipleri ilk olarak güvenilir firmalara başvurmalıdır.
Çalıştığı firmanın demek istemiyorum herkes firma olamaz, çalıştığı kişinin referanslarına bakarak geniş çaplı bir araştırma yapmalılardır

Çünkü insanların emeklerini kopyalayarak bir yere gelmeye çalışan bu kişiler piyasadan tamimiyle silinmiştir. Kul hakkı en başta gelmelidir.

Bir önceki makalemde paylaştığım gibi müşterinin hakkı her zaman önce gelmelidir bizim misyonumuz budur www.ilkpanel.com kendisini uzun yıllar süresince kanıtlamış adından da anlaşılacağı şekilde ilkpanel insanlara farklılık sunmak için bu işe girişmiştir.

Bir müşteri panelcisi ile 7/24 iletişime geçebilmelidir. Müşteri ulaşmak istediği an panelcisi ne ulaşabilmeli, her yazdığında cevap alabilmelidir. Panelcilerin en önemli ve en büyük hatalarından birisi müşterileri önemsememeleridir.
Her müşteri ilgi ve alaka ister kısacası bu işte en önemli olan şey müşteri samimiyetidir. Kazanılan parayı düşünmeden işini seven ve aşkla yapan sesli chat panelcileri bu işten gerçekten para kazanabilir.

Bir önceki yazımız olan Sesli Chat Panelci başlıklı makalemizde chat panelcileri, panelci ve panelci-panelciler hakkında bilgiler verilmektedir.


3 Comments

  1. Leyla34 30 Nisan 2018 at 03:44

    cok tesekkurler paylasım için ilkpanel.com

  2. SEVİM 30 Nisan 2018 at 03:45

    Paylasım için saolun iyi calısmalar

  3. Saffet 30 Nisan 2018 at 03:46

    cok tesekkurler iyi calısmalar…

Leave a Reply

Required fields are marked *
Submit post

to top
ilkPanel.Com Panelciler, Chat Panelcileri, Sesli Chat Panelci, Sesli Sohbet Panelci, Panelcisi, Panelcileri, Panelci.Panelci ,Panelcisi Panelcileri, Sesli Panel ,Sesli Panelciler Sesli Panelciler Sesli Chat Sesli Sohbet Seli Panel